درخواست قیمت

یکی از مهمترین آیتم های هر خریدی، قیمت آن محصول می باشد. اطلاع از شیوه قیمت گذاری برای هر محصول سفارشی می تواند دغدغه مشتری را کاسته و اطمینان از قیمت تمام شده محصول ایجاد نماید. در تعیین قیمت پنجره دو جداره upvc این امر بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. چرا که آیتم های مختلفی در قیمت گذاری این محصول تاثیر دارد.

تاثیر شیوه تولید در قیمت پنجره upvc

شاید این گونه به نظر رسد که کارخانجات بزرگ دارای قیمت تمام شده بالاتری هستند. ولی در واقع این طور نیست. بلکه این کارخانه های مکانیزه به سبب سر شکن شدن هزینه های تولید در تولید مکانیزه، دارای قیمت پنجره تمام شده پایین تری هستند و البته در مقایسه بایستی متریال همسان و پروسه تولید و نصب همسان را مقایسه نماییم.

تاثیر قیمت پروفیل در هزینه های تولید

طبیعی است که در انتخاب متریال برای هر پنجره، هر چه مواد اولیه بالاتری بکار برود، روی قیمت پنجره دوجداره تاثیر خواهد گذاشت. ولی بایستی مد نظر داشت در قیمت پنجره یو پی وی سی مبلغ مازادی که برای پروفیل مرغوب تر می پردازین، به هیچ وجه هزینه نبوده و و در دراز مدت به ایمنی سرمایه گذاری خود می افزاییم.

به زبان ساده تر با انتخاب پروفیل مرغوب و استاندارد، به کارایی و راندمان پنجره دو جداره خود می افزاییم و در نتیجه پنجره های upvc ما بشتر در صرفه جویی انرژی نقش خواهند داشت. لذا برگردان هزینه ما زودتر و مطمئن تر خواهد بود.

تاثیر قیمت یرآق آلات در قیمت پنجره دو جداره upvc

یراق آلات در مجموع در حدود 10% از قیمت کل محصول پنجره دو جداره را تشکیل می دهند. البته این مبلغ برای تعداد بازشوهای کمتر و یا بیشتر و یا برندهایی مانند روتو و امثال آن متفاوت است . ولی در انتخاب یراق آلات نیز بایستی حتما یراق استاندارد را استفاده نماییم.

چرا که محصول پنجره دو جداره بایستی کارایی لازم را داشته باشد تا ما هم بتوانیم از آن لذت ببریم و هم در صرفه جویی انرژی که نهایتا صرفه جویی مالی را در پی خواهد داشت، بتواند عملکرد مناسبی را داشته باشد.

محاسبه قیمت پنجره دو جداره upvc با نرم افزار تخصصی و با میلیمتر انجام می گیرد

چند نکته درباره محاسبه قیمت پنجره های یو پی وی سی

قیمت پنجره های دو جداره را بر اساس متر طول پروفیل مصرفی و هزینه های تولید و نصب و یرآق آلات محاسبه می شود تا مبنای دقیقی برای محاسبه صورت گیرد.
1:هرگز به قیمت پنجره upvc بر مبنای متر مربع اعتماد نکنید!! در محاسبه متر مربع همواره مشتری ضرر خواهد کرد

به جدول زیر نگاهی بیاندازیدUPVCقیمت درب و پنجره

همانطور که ملاحظه می فرمایید، قیمت متر مربع در مدل پنجره های ثابت بسیار پایین تر از مدل های دارای بازشو میباشد چرا که نه یراق دارد و نه دستگیره و نه لولا و ... و همچنین پروفیل مصرفی در این مد لها نصف مدلهای بازشو دار است .

لذا چرا باید مشتری هزینه را کلی پرداخت نماید و  هزینه چیزی را بدهد که در بیش از نیمی از پنجره ها  وجود ندارد

بنابراین ما می بینیم که نباید قیمت متر مربعی محاسبه شود. چرا که کاملا به زیان مشتری می انجامد. این نکته مهم است که متاسفانه شرکتهای سودجو رعایت نمی کنند.

قیمت پنجره های دو جداره upvc همانطور که شرح د اده شد تاثیر پذیر از مدل پنجره و تعداد یراق آلات و .... می باشد. حال آنکه در پنجره های ثابت هیچکدام از اینها مصرف نمی شود و پروفیل تقریبی مصرفی نیز نصف مدلهای بازشو می باشد. بنا بر این نباید قیمت پنجره های ثابت هم قیمت با مدل های دارای باشو باشد.

تصاویر زیر را با یکدیگر مقایسه کنید پنجره های ثابت یو پی وی سی

در تصاویر فوق ملاحظه می کنیم که هر یک از پنجره ها دارای یک ابعاد 1متر*1متر هستند ولیکن با نگاه غیر حرفه ای نیز می توان تشخیص داد که پنجره دو لنگه از هر نظر دارای متریال بیشتری است و این در حالی است که پنجره ثابت فقط از پروفیل و شیشه تشکیل شده است . بدین دلیل است که نباید قیمت پنجره upvc بر مبنای متر مربع محاسبه گردد. چرا که بیش از نیمی از کل طرح را پنجره های فریم ثابت تشکیل می دهند که منطقا بایستی با قیمت بسیار پایین تری محاسبه گردد .

پنجره ها و درب های upvc در منزل یا محل کار شما، یک سرمایه گذاری محسوب می شوند. بدست آوردن قیمت ها و آپشن های مختلف بسیار ساده می باشد. مختصری در فرم زیر در خصوص پروژه خود به ما بگویید تا در اسرع وقت به صورت رایگان، قیمت و شرایط کار را خدمتتان اعلام نماییم.

نام*
نام خانوادگی*
تلفن تماس*
آدرس
ایمیل
کد امنیتی
captcha

هنگامی که درخواست خود را ارسال می نمایید ، ما با شما تماس خواهیم گرفت تا بصورت شفاهی نیز ، شرایط پروژه را چک نماییم. بلافاصله قیمت و شرایط پروژه را برای شما ارسال خواهیم کرد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به شرکت فیکس اوپن می باشد