استفاده بهینه از نور با پنجره های یو پی وی سی

innerbanner

نور طبیعی می تواند در خانه شما تبدیل به احساس شود.

فیکس اوپن اهمیت نور در خانه شما را درک می کند و یا استفاده از بهترین روش های تولید پنجر ههای upvc، ورود نور طبیعی به منزل شما را تسریع می کند.

نور پردازی پنجره

ورود نور طبیعی از طریق درب ها و پنجره ها منبع خوبی برای نور پردازی منزل یا محل کار شما می باشد. استفاده از پنجره مناسب، نیاز به نور مصنوعی در طول روز را کاهش خواهد داد. گرچه محل ساختمان و شرایط آب و هوایی در این خصوص دخیل می باشد.در کل، پنجره های جنوبی بهترین فرصت برای استفاده از نور حداکثر می باشند. به طور متوسط حدود 10 درصد مصرف برق خانه ها، نور مصنوعی ( چراغ ها ) می باشد. استفاده از پنجره های مناسب می تواند مصرف برق را کاهش دهد. جهت نور گیری مناسب، بهتر است که از شیشه های مات و تار استفاده نشود. این نوع شیشه ها بیشتر برای حمام ها استفاده می شود.


نور پردازی پنجره

قرار گرفتن در معرض نور طبیعی، منافع بسیاری برای سلامت روح و جسم دارد. بدن انسان ها از نور خورشید در جهت جلوگیری از بیماری ها و تنظیم خواب مناسب استفاده می کند.
در آب و هوای سرد، نور طبیعی با افسردگی زمستان مبارزه می کند. مطالعات نشات می دهد که افرادی که از نور طبیعی کمتری استفاده می کنند، بیشتر در معرض اختلالات عاطفی و جسمی نسبت به افرادی که از نور طبیعی مناسبی استفاده می کنند، هستند


مطمئن نیستید که چه پنجره ای برای شما بهترین می باشد ؟راهنمای انتخاب پنجره را دانلود نمایید

دریافت راهنمای انتخاب

جهت دریافت مشاوره در خصوص تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره upvc با ما در تماس باشید.

شماره تماس :۸۶۰۸۴۹۵۴
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به شرکت فیکس اوپن می باشد