اطلاعات درب و پنجره دوجداره upvc

innerbanner

اطلاعات در خصوص درب و پنجره upvc

از زمان فرایند نصب درب و پنجره upvc فیکس اوپن ، به درک کاملی در خصوص امنیت، کاهش مصرف انرژی و کاهش صدای بیرون خواهید رسید.


جهت رسیدن به درک کامل در خصوص درب و پنجره دوجداره ، تمامی بخش ها را برای شما توضیح خواهیم داد. از بخش های مختلف این صفحه برای رسیدن به درک عمیق تر در خصوص کیفیت و عملکرد درب و پنجره upvc استفاده نمایید.

معرفی اجمالی و کلی درب و پنجره دو جداره upvc:

- تاثیر شگرف پنجره های دو جداره upvc در مهار آلودگی صوتی

پنجره دو جداره یو پی وی سی فیکس اوپن در ظاهر همان پنجره استاندارد و کلاسیکی است که همه ما میدانیم و میشناسیم ولی در متریال و ساختار آن بنا به پیشرفت علم از موادی استفاده شده است که دارای قدرت مهار صدا بوده و عایق و مانعی بسیار کارا در برابر عبور برودت و حرارت فضای شما میباشد . به زبان ساده تر با این جنس از پنجره ها، شما دیگر مزاحمت های صدای بیرون را نخواهید داشت . در اینجا فیکس اوپن به زبانی ساده تفاوتها و محاسن پنجره upvc را به اختصار ارائه می دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کلیک بر روی هر آیتم به توضیحات بیشتر دست یابید.

- جلوگیری از هدر رفتن انرژی با استفده از پنجره های upvc

با استفاده از این محصول مانع هدر رفت انرژی( گرما در زمستان و سرما در تابستان) به بیرون شده و در نتیجه صرفه جویی بسیار محسوسی را در بر خواهد داشت.

- امنیت بالای پنجره یو پی وی سی در برابر سرقت

این نوع پنجره دو جداره بر خلاف ظاهری ظریف و زیبا در برابر سرقت دارای مقاومت بسیار بالایی است و این قابلیت از ساختار یراق آلات آن بوجود می آید. چراکه این نوع پنجره دارای قفل و بست از سه طرف است و سارقین نمی توانند به سادگی از آنها عبور کنند.

- ضد زنگ بودن پنجره upvc

متریال استفاده شده در پنجره های یو پی وی سی زنگ نمی زند و دچار فرسودگی و از هم پاشیدگی زنگ زدگی نمی گردد .متریال یو پی وی سی در برابر موادی از قبیل اسیدهای مختلف نیز دارای بالاترین مقاومت بوده و طول عمر بسیار بالاتری دارد. پنجره دو جداره upvc در برابر مواد مختلف اسیدی و قلیایی مقاوم است.

- متنوع بودن طرح های پنجره یو پی وی سی

در طراحی پنجره های یو پی وی سی از تمامی نوع بازشوها و طرح ها بهره گرفته شده است و می توان کلیه طرح ها در هر نوع از پنجره ها را در آن یافت.

- سرعت بالای تولید و نصب در چند ساعت

این نوع از پنجره به دلیل تولید مکانیزه دارای سرعت بالایی در تولید بوده و در صورت تولید استاندارد میتوان در زمانی کوتاه تعداد زیادی از این فریمها را با کیفیت بسیار بالا و استاندار تولید کرد. و از طرفی چون نیازی به شاخکهایی که در پنجره های قدیمی داخل دیوار کار میگذارند ندارد در زمانی بسیار کوتاه در محل بدون کوچکترن تخریبی نصب میگردد

- نصب پنجره دو جداره بدون تخریب

مکانیزم پنجره دو جداره یو پی وی سی به گونه ایست که در زمان نصب نیاز به هیچ گونه تخریب در چهار چوب پنجره ها نداشته و با استقرار بروی قاب فریم کاملا مستحکم در جای خود قرار می گیرد .

- مراحل نصب پنجره یو پی وی سی

نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی در میزان کیفیت محصول بسیار تاثیر گذار است و دارای درجه اهمیت بالایی است. به زبان سادتر اگر پنجره را با بالاترین کیفیت تولید کنند، ولی در نصب احمال کرده و اصول نصب را رعایت نکنند، محصول خوبی را نمی توانیم توقع داشته باشیم. البته استانداردهای نصب پیچیده نیست و کافی است که تیم نصب مراحل را به ترتیب و با حوصله انجام دهند. به فرض اینکه در مرحله اندازه گیری درست عمل شده و ابعاد تولیدی بدون خطا انجام گرفته باشد.

- آتش زا نبودن پنجره های upvc دو جداره

یکی دیگر از مشخصات این متریال آتش زا نبودن این محصول میباشد به گونه ای که در صورت بروز حوادث آتش سوزی این متریال بدون اینکه موجب تشدید حریق گردد صرفا آب شده و خود ایجاد حریق نمینماید در صورتیکه پنجره های آلومینیوم و چوبی و بعضی دیگر خود این متریال موجب گستردگی حریق میشوند .

- بهره وری انرژی در استفاده از پنجره یو پی وی سی

امروزه با توجه به بحران جهانی انرژی و بالا رفتن قیمت انرژی صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از راههای کنترل هزینه خانوار بوده و این صرفه جویی سهم محسوسی در کل هزینه های سالانه خانوارها دارد . و یکی از این هزینه ها هزینه های گرمایشی و سرمایشی میباشد و البته چون هدر رفت انرژی و گرما و سرما در چشم بیننده محسوس نیست زمانی که ما با تعویض پنجره ها از آن جلو گیری میکنیم ،انگاری کاری اعجاب انگیز صورت گرفته و بیکباره هزینه های سالانه مصرف انرژی تا یک چهارم تا یک پنجم پایین می آید.

مطمئن نیستید که چه پنجره ای برای شما بهترین می باشد ؟راهنمای انتخاب پنجره را دانلود نمایید

دریافت راهنمای انتخاب

جهت دریافت مشاوره در خصوص تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره upvc با ما در تماس باشید.

شماره تماس :۸۶۰۸۴۹۵۴
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به شرکت فیکس اوپن می باشد