درب بالکنی و سرویسی

innerbanner

پنجره upvc در بالکنی وسرویسی

اطلاعات کاربردی درب بالکنی و سرویسی یو پی وی سی :

درب های یو پی وی سی همانند پنجره های دو جداره یو پی وی سی در نظر گرفته می شوند و همچنین سیستم یراق آلات مشابهی هم دارند. ولی درب ها دارای دسگیره های سوئیچی هستند که بتوان از داخل آنها را قفل کرد. از بیرون نیز دارای بازشو هستند. درب بالکنی و سرویسی در صنعت یو پی وی سی ، این محصول را کامل کرده است بطوری که شما می توانید کلیه قطعات و نیازهای درب و پنجره را با upvc داشته باشید.

مطمئن نیستید که چه پنجره ای برای شما بهترین می باشد ؟راهنمای انتخاب پنجره را دانلود نمایید

دریافت راهنمای انتخاب


مزیت های درب بالکنی و سرویسی یو پی وی سی

امکان ساخت درب های سوئیچی با متریال دو جداره یو پی وی سی ، امکان استفاده از شیشه های دو جداره در درب ها، همسانی با پنجره های دو جداره یو پی وی سی و امنیت فوق العاده درب های یو پی وی سی را می توان از جمله مزیت های این درب ها نام برد.

محدودیت درب بالکنی و سرویسی یو پی وی سی

در استفاده از درب های دو جداره یو پی وی سی ما محدودیت خاصی نداریم ولیکن میبایست دقت کرد که حتما از پروفیل های مخصوص درب ها استفاده گردد تا مقاومت استاندارد مخصوص درب را داشته باشیم .

اطلاعات قیمتی درب بالکنی و سرویسی یو پی وی سی

محاسبه قیمت دربهای دوجداره یو پی وی سی نیز همانند پنجره های دو جداره می باشد . ولی نکته ای که بسیار حائز اهمیت است استفاده از متریال و پروفیل های مخصوص درب می باشد . البته ساخت درب های upvc شاید با پروفیل پنجره کمی ارزان تر شود ولی به هیچ وجه مقاومت کافی را نخواهد داشت.
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به شرکت فیکس اوپن می باشد