چه کسانی درگیر پروژه شما خواهند شد ؟

innerbanner

چه کسی در پروژه درب و پنجره با شما همکاری خواهد کرد

حرفه ای ها می توانند مشاوره و راهنمایی کاملی در جهت انتخاب درب و پنجره مناسب به شما ارائه دهند.

هنگامی که با حرفه ای ها کار کنید، پروسه خرید و نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی راحتر خواهد شد. آنها به منظور انتخاب محصول و سایز مناسب به شما کمک خواهند کرد.
همچنین کارشناسان به شما در جهت انتخاب استایل و متریال مناسب که همگام با طراحی کلی منزلتان باشد، کمک خواهند کرد. جلوگیری از اشتباهات رایج، پول و وقت شما را به طور قابل ملاحظه ای ذخیره خواهد کرد. در هر دو گونه پروژه چه بازسازی و چه نوسازی، شما از یک کارشناس کاملا" حرفه ای مشاوره خواهید گرفت.

کارشناسان دارای مدرک

کارشناسان آموزش دیده و دارای مدرک فیکس اوپن شما را در جهت بهترین انتخاب درب و پنجره همراهی خواهند کرد. آنها با شما وقت می گذارند تا با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین معماری محل زندگی یا کار شما، درب و پنجره upvc مناسب انتخاب شود.

 پیمانکاران

برای بسیاری از صاحب خانه ها، یک پیمانکار اصلی حرفه ای برای نظارت به کار پیمانکاران عمومی وجود دارد. معمولا" این پیمانکار، کل کار را از ابتدا تا انتها که شامل طراحی، انتخاب و نصب درب و پنجره upvc می باشد را نظارت می کند. آنها ممکن است برای انجام بخش های مختلف کار از پیمانکاران فرعی استفاده کنند.

راهنمای انتخاب پیمانکار

جهت انتخاب پیمانکار مناسب برای پروژه خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید.


دریافت راهنما
معماران

برای ساخت خانه ای جدید یا بازسازی خانه موجود، احتمال دارد که بخواهید از یک معمار استفاده نمایید. معماران با آخرین روند ها و ساختار ها آشنا هستند و می توانند راه حل های مختلفی را با توجه به محدودیت های محل پروژه و همچنین محدودیت های بودجه ای شما بهتان پیشنهاد دهند. منابع اطلاعاتی زیاد و قابل توجه معماران، تاثیر پنجره ها و درب های مناسب روی نور ، افزایش دید، بهبود طراحی و بهینه شدن مصرف انرژِی را نشان می دهد


حرفه ای های دیگر

با توجه به سایز و اندازه پروژه شما، ممکن است به پیمانکاران فرعی دیگری برای تکمیل پروژه خود نیاز داشته باشید.این می تواند شامل نجاران برای کار تر و تمیز در اطراف در ها و پنجره ها، نقاشان و طراحان جهت ارائه پیشنهاد خاصی برای اطلاح نورپردازی منزل یا محل کار باشد.


مطمئن نیستید که چه پنجره ای برای شما بهترین می باشد ؟راهنمای انتخاب پنجره را دانلود نمایید

دریافت راهنمای انتخاب

جهت دریافت مشاوره در خصوص تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره upvc با ما در تماس باشید.

شماره تماس :۸۶۰۸۴۹۵۴
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به شرکت فیکس اوپن می باشد