کاهش مصرف انرژی با استفاده از درب و پنجره دوجداره upvc

innerbanner

درب و پنجره دوجداره upvc برای حفظ انرژی

طراحی شده برای مناطق آب و هوایی مختلف

در فیکس اوپن ، ما به مصرف کنندگانی مثل شما کمک خواهیم کرد که تاثیر قابل توجه ای روی مصرف انرژی با استفاده از پنجره های دوجداره upvc بگذارید.

پنجره های ناکارمد و چکه کن و درب های با عایق ضعیف، منجر به استفاده قابل توجه انرژی در داخل منزل می شوند. البته این امر بستگی به محل زندگی و شرایط آب و هوایی دارد.

مناطق سرد سیر، انرژی گرمایی را از دست می دهند.
مناطق گرم سیر، انرژی سرمایی را از دست می دهند.
از سال 2012 همه محصولات فیکس اوپن ، مورد تایید سازمان ENERGY STAR می باشند.

خبر خوب این است که استفاده از درب ها و پنجره های کارامد ، هزینه انرژی را کمتر خواهد کرد. بر طبق اعلام سازمان جهانی ENERGY STAR ، پنجره ها و درب های واجد شرایط می توانند در محدوده 7 تا 15 درصد هزینه قبض های انرژی را کاهش دهند.

در فیکس اوپن، ما از طریق شبیه سازی حرارتی در جهت بهبود کیفیت، کارامدی پنجره های یو پی وی سی را افزایش می دهیم تا مصرف کنندگان ما، پول بیشتری را ذخیره کرده و مصرف انرژی را هر روزه کاهش دهند. ما متعهد هستیم که هر روز سخت تر کار کنیم تا مصرف کنندگانمان انرژی بیشتری را save کرده و مسئولیت اجتماعی خود را در این خصوص کاهش دهیم.

چرا پنجره های دو جداره upvc موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود؟

در یک مقایسه بصری ساده اگر ما پنجره های یو پی وی سی و فلزی را کنار یکدیگر قرار دهیم ساختار پنجره های یو پی وی سی خود کاملا گویای قابلیت عایق بودن را دارد و هر بیننده میتواند اذعان نماید که این محصول میتواند عایق مناسبی برای ما باشد . ولیکن در نگاه تخصصی مشاهده میکنیم که پروفیل UPVC به سبب دارا بودن استراکچر داخلی شبکه ای و کانالهای داخلی میتواند مانع بسیار مناسبی برای تبادل هوای بیرون و داخل باشد و از طرفی شیشه های دو جداره نیز که با یک اسپیسر بیکدیگر کلاف شده و داخل آنها نیز دارای گاز آرگون میباشد نقش بسیار موثری در کنترل انرژی داشته و مانع از برون رفت گرما و سرما از محیط میگردد .
این ترکیب موجب گشته که ما شاهد محصولی بسیار مناسب برای کنترل گرما و سرما و همچنین مانع مناسبی برای آلودگیهای صوتی می باشد.مطمئن نیستید که چه پنجره ای برای شما بهترین می باشد ؟راهنمای انتخاب پنجره را دانلود نمایید

دریافت راهنمای انتخاب

جهت دریافت مشاوره در خصوص تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره upvc با ما در تماس باشید.

شماره تماس :۸۶۰۸۴۹۵۴© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به شرکت فیکس اوپن می باشد