پایداری

innerbanner

استفاده از شیوه های پایداری در کل فرایند تولید

ما مسئولیت اجتماعی خود را در خصوص محیط زیست انجام می دهیم و کمک می کنیم که شما هم، همین کار را انجام دهید.

ساختن برای پایداری آینده

 

از پرسنل فیکس اوپن که هر آنچه را که امکان دارد در سطل بازیافت می اندازند تا همچنین در کل پروسه تولید درب و پنجره ، ما به مسئولیتی که در برابر محیط زیست داریم، می اندیشیم.

 
بازیافت درب ها و پنجره های قراضه

 

آینده ای پایدار را خواهیم ساخت.

فیکس اوپن به کاهش مصرف انرژی متعهد می باشد.


در فیکس اوپن ، ما به مصرف کنندگانی مثل شما کمک خواهیم کرد که تاثیر قبل توجه ای روی مصرف انرژی با استفاده از پنجره های دوجداره upvc بگذارید. 
پنجره های ناکارمد و چکه کن و درب های با عایق ضعیف، منجر به استفاده قابل توجه انرژی در داخل منزل می شوند. البته این امر بستگی به محل زندگی و شرایط آب و هوایی دارد. 
مناطق سرد سیر، انرژی گرمایی را از دست می دهند. 
مناطق گرم سیر، انرژی سرمایی را از دست می دهند. 
خبر خوب این است که استفاده از درب ها و پنجره های کارامد ، هزینه انرژی را کمتر خواهد کرد. بر طبق اعلام سازمان جهانی ENERGY STAR ، پنجره ها و درب های واجد شرایط می توانند در محدوده 7 تا 15 درصد هزینه قبض های انرژی را کاهش دهند.
از سال 2012 همه محصولات فیکس اوپن ، مورد تایید سازمان ENERGY STAR می باشند. 

در فیکس اوپن، ما از طریق شبیه سازی حرارتی در جهت بهبود کیفیت، کارامدی پنجره های یو پی وی سی را افزایش می دهیم تا مصرف کنندگان ما، پول بیشتری را ذخیره کرده و مصرف انرژی را هر روزه کاهش دهند. ما متعهد هستیم که هر روز سخت تر کار کنیم تا مصرف کنندگانمان انرژی بیشتری را save کرده و مسئولیت اجتماعی خود را در این خصوص کاهش دهیم.

© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به شرکت فیکس اوپن می باشد