مزایای استفاده از پنجره های دوجداره upvc

تاریخ :  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نویسنده : مدیر سایت

مزایای استفاده از پنجره های دوجداره upvc

مزایای استفاده از پنجره های دوجداره upvc
پنجره های دو جداره از دو لایه ی شیشه ای با لایه ای از گاز بی اثر مهر و موم شده بین آنها، تشکیل شده اند. به این ترتیب یک پنجره دو جداره عایقی دو برابر را بوجود می آورد.
مزایای استفاده از پنجره های دو جداره عبارتند از:
صرفه جویی در مصرف انرژی : ساختار محکم و مهر و موم شده یک پنجره دوجداره upvc، عایق حرارتی ایجاد می کند. به این ترتیب جریان گرمای ورودی و خروجی را کاهش می دهد. در نتیجه برای گرم کردن و یا سرد کردن فضا، انرژی کمتری مصرف می شود. اضافه کردن یک لایه سوم و یا چهارم شیشه ای به این پنجره ها، خاصیت عایق بودن آنها را افزایش خواهد داد. هر لایه ی شیشه ای مقدار قابل توجهی از حرارت عبور داده شده را به دام انداخته و از پنجره ها در برابر از دست دادن گرما محافظت خواهد نمود.
تراکم محدود : معمولا رطوبت روی یک سطح گرم به شکل قطرات آب که یخ زده اند مشاهده می شود. این باعث می شود که اتاق سردتر به نظر آید و مردم را مجبور به تنظیم گرمای داخلی ساختمان می کند. هوای بین دو شیشه در یک پنجره upvc، با مسدود کردن رطوبت در هوای سرد، مانع از افزایش تراکم ساختمان می شود.  
عایق صدا : پنجره های دوجداره با ایجاد یک مانع بین خانه و محیط بیرون، عایق صدا را بهبود بخشیده اند.      
ایمنی : پنجره های دو جداره بسیار محکم تر از پنجره های قدیمی که به راحتی می شکستند، بوده و در نتیجه امنیت خانه ها را افزایش می دهند. از آنجائیکه پنجره های upvc محکم تر از پنجره های معمولی ساخته شده اند، از بیرون نیز به سختی باز خواهند شد. 
کاهش آسیب به مبلمان و وسایل خانه : پنجره های دو جداره می توانند مقدار نور خورشید و گرمای ورودی به اتاق را کاهش دهند. به این ترتیب می توانند در کاهش آسیب های نور خورشید به رنگ دیوارها، مبلمان، فرش و یا اشیا دیگر خانه کمک کننده باشند.  
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به شرکت فیکس اوپن می باشد