راهنمای سفارش پنجره های دوجداره upvc

تاریخ :  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸
نویسنده : فرهاد فرزانه

راهنمای سفارش پنجره های دوجداره upvc

راهنمای سفارش  پنجره های دوجداره upvc
1- تماس با کارشناسان : در این مرحله شما با تماس گرفتن با کارشناسان ( 02186084954 ) ، ضمن دریافت اطلاعات صحیحی در خصوص محصولات، می توانید ابعاد درب و پنجره های خود را به کارشناسان اعلام نمایید.
2- ارائه طرح و محاسبه قیمت درب و پنجره upvc : در این مرحله کارشناسان با استفاده از نرم افزار طرح و قیمت تمام شده پروژه شما را در آورده و آن را برای شما ارسال می کنند. ارسال طرح و قیمت می تواند از طریق تلگرام، ایمیل یا فکس انجام شود.
3- توافق ضمنی و هماهنگی جهت بازدید از محل پروژه : در این مرحله شما پس از دریافت و مطالعه طرح و قیمت پروژه خود ، چنانچه جهت ادامه کار تمایل داشته باشید، جهت هماهنگی بازدید از محل پروژه و عقد قرارداد اعلام امادگی می نمایید. پس از آن، کارشناس فروش در محل پروژه حضور بعمل می رساند و پس از اندازه گیری دقیق ابعاد و اصلاح طرح و قیمت، قراردادی را با شما تنظیم خواهد کرد.
4- پروسه تولید : پس از امضای قرارداد و اخذ مبلغ پیش پرداخت، پروسه تولید درب و پنجره upvc آغاز شده و بسته به حجم پروژه ، حدودا" 5 الی 10 روز کاری زمان خواهد برد. شایان ذکر است که جهت بالا رفتن کیفیت و دقت ساخت محصولات، قبل از شروع به تولید، کارشناس تولید هم در محل حاضر خواهد شد.
5- نصب و تحویل درب و پنجره دوجداره upvc : به محض آماده شدن محصولات، با شما جهت تنظیم روز و ساعت نصب، هماهنگی های لازم انجام می شود. در این مرحله تکنیسین ها و نصاب های آموزش دیده و حرفه ای با حضور در محل پروژه، اقدام به نصب محصولات می نمایند. چنانچه پروژه بازسازی باشد، قبل از نصب، اقدام به برداشتن پنجره های قدیمی خواهند کرد. 
مرحله نصب یکی از مهم ترین مراحل کار می باشد. کیفیت انجام نصب این گونه محصولات، تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی کار خواهد داشت.
6- خدمات پس از فروش فیکس اوپن : در شرکت فیکس اوپن، پس از نصب محصولات مورد نظر در محل شما، کارشناس خدمات پس از فروش با شما تماس برقرار کرده و از کیفیت محصولات نصب شده، اطلاع کسب خواهد کرد. چنانچه مشکلی بوجود آمده باشد، سریعا" مرتفع خواهد شد. 
فیکس اوپن با ارائه گارانتی مادام العمر، کیفیت محصولات خود را به چالش می کشد. فیکس اوپن همواره در کنار مشتریان خود خواهد بود.
 
© کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت متعلق به شرکت فیکس اوپن می باشد